Sportski TV program danas – četvrtak, 09. mart 2017.

Četvrtak, 09. mart 2017. – Sportski program za danas izgleda ovako:

07.00Eurosport 2Gran pri, Le Samjin, Belgija
07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
07.00Sport klub 2Fudbal: Osasuna – Viljareal
07.30EurosportBiciklizam: Tireno – Adriatiko
07.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
07.35Sport klub 3Odbojka: Ljubljana – Modena
07.45Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola Brazilske lige
08.00Arenasport 3Fudbal: Bordo – Loren
08.00Arenasport 1Fudbal, 70 godina derbija
08.15Arenasport 2Hokej: Toronto – San Hoze
08.15Eurosport 2Lahti, Finska, Gundersen
08.30EurosportBiciklizam: Pariz – Nica
08.30Arenasport 1Sport stars uncoverd
08.30Sport klub 1Premijer liga, najbolji strelci
08.30Arenasport 4Fudbal, pregled kola australijske lige
08.40Sport klub 2Fudbal: Bajern – Šalke
08.45Eurosport 2Lahti, Finska, 15km klasičnim stilom
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 4Fudbal: Estoril – Benfika
09.00Arenasport 1Košarka: Zadar – Cibona
09.00Sport klub 1Košarka: Oklahoma – Portland
09.05SOSSOS mreža
09.05Sport klub 3Pregled Naskar, Dejtona 500
09.30EurosportSnuker
09.45Eurosport 2FIFA fudbal magazin
10.00SOSOd srede do srede
10.00Arenasport 3Fudbal: Leverkuzen – Atletiko Madrid
10.00Arenasport 2Boks
10.05Sport klub 3Mobil 1 grid
10.15Eurosport 2Lahti, Finska, 130 m skakaonica, kvalifikacije
10.30Sport klub 2Odbojka: Belgorod – Roselar
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.35Sport klub 3Fudbal: Hamburg – Menhengladbah
11.00Arenasport 1Fudbal: AEK – Platanias
11.00Eurosport 2Lahti, Finska, Gundersen
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 1Top tenis
11.00EurosportFristajl skijanje
11.00Arenasport 2Ragbi: Irska – Francuska
11.15SOSFudbalski miks
11.30Eurosport 2Gran pri, Le Samjin, Belgija
11.30Sport klub 1Evrokup, četvrtfinale
12.00Arenasport 3Fudbal: Leh Poznanj – Pogon Ščećin
12.00Arenasport 4Košarka. Zadar -Cibona
12.15Sport klub 2Fudbal: Selta – Espanjol
12.25Sport klub 3Na današnji dan
12.30Eurosport 2Trka kroz Langkavi, Malezija
12.40Sport klub 3KHL Ice Week
12.45SOSSOS vesti
12.45Eurosport 2Lahti, Finska, Gundersen
12.55Sport klub 3Svet sporta magazin
13.00Sport klub 1Fudbal: Marjienlist – Brondbi
13.00Arenasport 1Fudbal: Rasing Klub – Rionegro Akuilas
13.00SOSBorilački sportovi
13.15Eurosport 2Lahti, Finska, 130 m skakaonica, kvalifikacije
13.25Sport klub 3Fudbal: Granada – Alaves
13.45Arenasport 3Fudbal: Fiorentina – Torino
13.45Arenasport 4Košarka, pregled kola ABA lige
14.00EurosportNordijsko skijanje
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.05Sport klub 2Trans vorld sport
14.15Arenasport 4Automoto, mobil auto
14.30EurosportBiciklizam: Pariz – Nica
14.40Sport klub 1NBA Action
14.45Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
14.45SOSSOS vesti
14.45Arenasport 1Fudbal: Gimaraeš – Čavez
15.00Arenasport 2Košarka: Aris – Asvel Lion
15.00Sport klub 2KHL: Traktor – Baris, direktno
15.10Sport klub 1NBA pregled
15.10Sport klub 3Fudbal: Bajern – Šalke
15.15Sport klub 1Svetski sportski magazin
15.15Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
15.15SOSSportski savez Srbije
15.30Arenasport 3Fudbal, 70 godina derbija
16.00Sport klub 1Evrokup, četvrtfinale
16.15Arenasport 3Fudbal: PAOK – Ksanti, direktno
16.15Arenasport 4Fudbal: Sevilja – Lester
16.15Eurosport 2Lahti, Finska, 4x5km štafeta (ž)
16.30Arenasport 1Sport stars uncoverd
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Izviđač – Metalurg
17.00Sport klub 3Pregled Premijer lige
17.00EurosportBiciklizam: Tireno – Adriatiko
17.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
17.15SOSPuls života
17.20Sport klub 2La liga magazin
17.30Sport klub 1Evroliga specijal: Spanulis – bez ograničenja
17.30Eurosport 2Pjong Čang, Južna Koreja,sprint (ž)
17.50Sport klub 2ATP 500 Dubai, četvrtfinale, uključenje u prenos
18.00Arenasport 2Košarka: Estudiantes – Barselona
18.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola belgijske lige
18.00EurosportFristajl skijanje
18.00Arenasport 1Automoto, ABS šou
18.00Sport klub 3Evroliga. Žalgiris – Fenerbahče, direktno
18.15Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
18.30Arenasport 3Fudbal: Atromitos – Olimpijakos, direktno
18.30Sport klub 1Japanska liga
18.30Eurosport 2Gran pri, Le Samjin, Belgija
18.30Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
18.30Arenasport 1Fudbal: Marsej – Monako
18.45SOSSportski dnevnik
18.55HRT 2Rukomet: Zagreb – Pivovarna Laško
19.00EurosportSnuker
19.00Arenasport 2Rukomet: Kadeten Šafhauzen – Vezprem, direktno
19.00Sport klub 1Vesti
19.00Arenasport 4Fudbal: Siona – Kriens, direktno
19.05SOSFizioterapija
19.15SOSAutokomanda
19.30Sport klub 1Program iz studija
19.55Sport klub 2Magazin Premijer lige
20.00SOSEuromotus LBS Srbija, pregled vikenda
20.00Sport klub 1Tenis: ATP i VTA Indijan Vels, prenos
20.00EurosportSnuker: Hlandidn, prenos
20.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
20.05Sport klub 3Evroliga: Makabi – Olimpijakos, direktno
20.25Sport klub 2NBA Action
20.30Arenasport 3Clubland
20.30Eurosport 2Fudbal, MLS liga
20.30Arenasport 1Fudbal: Bazel – Cirih, direktno
20.40SOSKnjiga za vikend
20.45SOSSOS vesti
20.55Eurosport 2Vesti
21.00Arenasport 3Fudbal: Bergerak – Lil, direktno
21.00Arenasport 4Fudbal: Rasing Klub – Rionegro Akuilas
21.00Eurosport 2Lahti, Finska, 4x5km štafeta (ž)
21.00HRT 2Fudbal: Liga Evrope
21.00RTS 2Fudbal: Lion – Roma
21.00Sport klub 2Evroliga: Baskonija – Emporio Armani, direktno
21.10SOSFudbalski miks
21.45Arenasport 2Boks
22.00Eurosport 2Lahti, Finska, 130 m skakaonica
22.00Sport klub 3NBA Live
22.15Sport klub 3NBA Action
22.30Arenasport 1Fudbal, 70 godina derbija
22.45Sport klub 3Fudbal: Kajzeri – Fenerbahče, turski kup
22.45SOSSportski dnevnik
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
23.00HRT 2Fudbal
23.00EurosportBiciklizam: Pariz – Nica
23.00Eurosport 2Fudbal, MLS liga
23.00Sport klub 2ATP 500 Akapulko, četvrtfinale, direktno
23.15SOSSećanja
23.30Eurosport 2Pjong Čang, Južna Koreja,sprint (ž)
23.30Arenasport 3Footbrazil, pregled kola
23.30Arenasport 1Rukomet: Celje Pivorarna Laško – Leven
23.40EurosportBiciklizam: Tireno – Adriatiko
00.00Arenasport 4Košarka: Florida Stejt – Djuk
00.00Arenasport 2Fudbal: PAOK – Ksanti
00.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Stouk
00.30Sport klub 3Evroliga: Crvena zvezda – Brose
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 1Fudbal: Njujork Rendžers – Boston, direktno
01.45Arenasport 3Fudbal: Niort – PSŽ
01.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola belgijske lige
02.00Arenasport 2Vaterpolo: Budva – Jadran HN
02.05Sport klub 3Fudbal: AZ Alkmar – Kambur
02.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola australijske lige
03.15Arenasport 4Fudbal, Milan TV
03.15Arenasport 2Košarka, pregled kola Endesa lige
03.30Arenasport 3Sport stars uncoverd
03.30Arenasport 2Dokumentarni film
03.30Arenasport 1Košarka, pregled kola ABA lige
03.45Arenasport 4Košarka, pregled kola ABA lige
03.50Sport klub 3Evroliga. Galatasaraj – Real Madrid
04.00Arenasport 3Fudbal: Asteras Tripolis – Panatinaikos
04.00Arenasport 1Fudbal: PSTC-PR – Sao Paulo
04.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
04.15Arenasport 4Fudbal: Porto – Juventus
04.30Arenasport 2Rukomet: Magdeburg – Kil
05.25Sport klub 3Fudbal: Sevilja – Atletik Bilbao

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor: Krstarica

Šta mislite o ovome?

Ostavite komentar