Sportski TV program danas – sreda, 08. mart 2017.

Sreda, 08. mart 2017. – Sportski program za danas izgleda ovako:

07.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
07.15Sport klub 3Evrokup: Lokomotiva -Zenit
07.30EurosportNordijsko skijanje
07.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
08.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
08.00Arenasport 1Fudbal, 70 godina derbija
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Borac
08.15Arenasport 2Hokej: Los Anđeles – Minesota
08.15Eurosport 2Lahti, Finska, 100m skakaonica, timovi
08.30EurosportBiciklizam: Pariz – Nica
08.30Arenasport 1Sport stars uncoverd
08.45SOSSOS vesti
08.45Eurosport 2Lahti, Finska, 4x5km timovi
08.45Sport klub 3Fudbal: Juventus – Napoli
08.45Sport klub 2ATP 500 Akapulko
09.00Arenasport 4Fudbal: Fiorentina – Torino
09.00Arenasport 1Košarka: Mega Leks – Partizan
09.00Sport klub 1Košarka: LA Klipers – Boston
09.05SOSSOS bubamara
09.15Eurosport 2Fifa fudbal magazin
09.30EurosportSnuker
09.45Eurosport 2Valensija – Himki, četvrtfinale
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Sevilja – Lester
10.10Sport klub 2Fudbal: Sosijedad – Eibar
10.30Sport klub 3Fudbal: Lote – Dortmund
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.45SOSSOS vesti
11.00Arenasport 1Fudbal: Eštoril – Benfika
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 1Tenis, ATP Dubai, pregled
11.00EurosportNordijsko skijanje
11.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Filipovo ostrvo
11.15SOSRedženezis – uživo
11.55Sport klub 2Evrokup: Hapoel – Gran Kanaria
12.00EurosportBiatlon: Svetski kup
12.00Arenasport 2Hokej: Toronto – San Hoze
12.00Sport klub 1Evroliga specijal:Spanulis – bez ograničenja
12.00Arenasport 4Košarka: Baskets – Banvit
12.00Arenasport 3Fudbal: Lester – Liverpul
12.00Eurosport 2Lahti, Finska, mešoviti timovi
12.05SOSSOS kolaž
12.15Sport klub 3Fudbal: Ural – Krasnodar
12.45SOSSOS vesti
13.00SOSFudbalski miks
13.00Eurosport 2Valensija – Himki, četvrtfinale
13.00EurosportNordijsko skijanje
13.00Sport klub 1Tenis: ATP Akapulko, pregled
13.00Arenasport 1Fudbal: Bordo – Loren
13.25Sport klub 2Fudbal: Malaga – Betis
13.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
13.45Arenasport 3Fudbal: Deportivo Kali – Sp. Lukueno
14.00SOSFutsal
14.00Sport klub 1Top tenis
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00EurosportFristajl skijanje
14.15Sport klub 3Evrokup: Bajern – Unikaha
14.30Eurosport 2Lahti, Finska, 15km klasičnim stilom
14.30Sport klub 1NBA pregled
14.45Arenasport 1Fudbal: Bačka – Crvena zvezda
14.45Sport klub 1Magazin Španske lige
14.45SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
15.00Arenasport 2Košarka: Florida Stejt – Djuk
15.10Sport klub 2Fudbal: Juventus – Napoli
15.15SOSSOS mreža
15.15Sport klub 1ATP magazin
15.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
15.30Eurosport 2Gran pri, Le Samjin, Belgija
15.30EurosportBiciklizam: Pariz – Nica
15.45Arenasport 3Fudbal, 70 godina derbija
15.45Sport klub 1Premijer liga, najbolji strelci
16.00Sport klub 3Fudbal: Sivas – Konja, direktno
16.15Sport klub 1NBA magazin
16.15Arenasport 4Fudbal: Porto – Juventus
16.15Arenasport 3Fudbal: Asteras Tripolis – Panatinaikos, direktno
16.30Arenasport 1Sport stars uncoverd
16.45Arenasport 2Vaterpolo: Budva – Jadran HN
16.45Sport klub 1Košarka: Oklahoma – Portland
16.45SOSSOS vesti
17.00EurosportBiciklizam: Tireno – Adriatiko
17.00Sport klub 2Odbojka: Ljubljana – Modena, direktno
17.05SOSFutsal
17.15SOSFudbalski miks
17.30Arenasport 1Arena Specijal: Bejzbol
17.30Eurosport 2Lahti, Finska, 130m skakaonica
18.00Arenasport 1Košarka, pregled kola ABA lige
18.00Arenasport 2Košarka: Karšijaka – Bešiktaš, direktno
18.00Sport klub 3Fudbal: Basaksehir – Akhisar, direktno
18.00Eurosport 2Lahti, Finska, Gundersen
18.00Arenasport 4Košarka: Zadar – Cibona, direktno
18.00EurosportNordijsko skijanje
18.15Arenasport 3Fudbal, pregled belgijske lige
18.30Arenasport 3Fudbal: Niort – PSŽ, direktno
18.30Eurosport 2Lahti, Finska, 130m skakaonica
18.30Arenasport 1Košarka: Aris – Asvel Lion, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.55Sport klub 2NBA Inside Stuff
19.00Sport klub 1Vesti
19.00EurosportSnuker
19.15SOSSportski savez Srbije
19.30Eurosport 2Lahti, Finska, 15km klasičnim stilom
19.30Sport klub 1Program iz studija
19.30Sport klub 2Fudbal: Barselona – Hihon, direktno
19.45SOSEuromotus: LBS Beograd, pregled kola
19.55Sport klub 3NBA Live
20.0Sport klub 3PL Netbusters
20.00Sport klub 1Tenis: VTA Indijan Vels, prenos
20.00Arenasport 4Fudbal: Leh Poznanj – Pogon Šćećin, direktno
20.00EurosportSnuker: Hlandidn, prenos
20.00Arenasport 2Košarka, pregled kola Endesa lige
20.05HRT 2Liga šampiona
20.06RTS 1Liga šampiona
20.15Arenasport 2Rukomet: Melsungen – Kil, direktno
20.30Eurosport 2Lahti, Finska, 130m skakaonica
20.30Arenasport 1Košarka: Venecija – Avelino, direktno
20.30Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
20.35HRT 2Fudbal, Liga šampiona, prenos
20.40RTS 1Fudbal: Barselona – PSŽ
20.45SOSSOS vesti
20.45Sport klub 3Fudbal: Lacio – Roma, direktno
21.00Eurosport 2Lahti, Finska, Gundersen
21.00Arenasport 3Fudbal: Marsej – Monako, direktno
21.00SOSOd srede do srede
21.25Eurosport 2Vesti
21.30SOSSemafor
21.30Eurosport 2Gran pri, Le Samjin, Belgija
21.30Sport klub 2Fudbal: Real Madrid – Las Palmas, direktno
22.00Arenasport 4Arena Specijal: Bejzbol
22.00Arenasport 2Boks
22.30Arenasport 1Fudbal, 70 godina derbija
22.30Eurosport 2Trka kroz Langkavi, Malezija
22.45Eurosport 2Lahti, Finska, 15km klasičnim stilom
22.45Sport klub 3Odbojka: Belgorod – Roselar
22.45SOSSportski dnevnik
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola belgijske lige
23.00EurosportBiciklizam: Pariz – Nica
23.20RTS 1Sportski dnevnik
23.25Eurosport 2Vesti
23.30Sport klub 2ATP Uncovered
23.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
23.30Arenasport 2Fudbal: PSTC-PR – Sao Paulo, direktno
23.30Arenasport 3Fudbal, pregled kola australijske lige
23.30Eurosport 2Lahti, Finska, Gundersen
23.45SOSSOS mreža
23.55Sport klub 2ATP Dubai i ATP Akapulko
00.00Arenasport 1Fudbal: Niort – PSŽ
00.00Arenasport 3Fudbal: Lester – Liverpul
00.00Arenasport 4Košarka. Karšijaka – Bešiktaš
00.20Sport klub 3La liga magazin
00.45SOSSOS vesti
00.50Sport klub 3Fudbal: Mančester Siti – Hadersfild
01.00Sport klub 1Evrokup, četvrtfinale
01.00SOSNoćni program
01.30Arenasport 2Košarka, pregled kola Endesa lige
01.30Sport klub 2Pregled Naskar, Dejtona 500
01.45Arenasport 3Fudbal: Rasing Klub – Rionegro Aguilas, direktno
01.45Arenasport 2Fudbal: Bruskue – Korintians, direktno
01.45Arenasport 4Fudbal: Arsenal TV
02.00Arenasport 1Fudbal: Asteras Tripolis – Panatinaikos
02.25Sport klub 2Fudbal: Hamburg – Menhengladbah
02.30Sport klub 1Španska liga, najbolja utakmica
02.35Sport klub 3Rukomet: Enkantada – La Rioha
02.45Arenasport 4Dokumentarni film
03.30Arenasport 3Sport stars uncoverd
03.45Arenasport 2Fudbal, pregled kola belgijske lige
04.00Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
04.00Arenasport 1Fudbal: Deportivo Kali – Sp. Lukueno
04.00Arenasport 3Fudbal: Klub Briž – Zulte Varegem
04.10Sport klub 2Fudbal: Granada – Alaves
04.10Sport klub 3Fudbal: Barselona – Hihon
04.15Arenasport 4Fudbal: Mančester Siti – Monako
04.30Arenasport 2Rukomet: Nekse – Zagreb

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor: Krstarica

Šta mislite o ovome?

Ostavite komentar