Sportski TV program danas – subota, 11. mart 2017.

Subota, 11. mart 2017. – Sportski program za danas izgleda ovako:

07.00SOSBorilački sportovi
07.05Sport klub 2Fudbal: Arouka – Porto
07.30EurosportSuperbajk
07.30Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, emisija
07.40Sport klub 1Fudbal: Espanjol – Las Palmas
07.45Arenasport 2Automoto, Meksiko
08.00Arenasport 4Footbrazil, pregled kola
08.00Arenasport 1FIFA fudbal, emsiija
08.00Arenasport 3Fudbal: Šalke 04 – Borusija Menhengladbah
08.15Arenasport 2Hokej: Anahajm – Čikago
08.15Eurosport 2Skvo Veli, SAD, veleslalom
08.15Sport klub 3ATP Masters i VTA Premijer Indijan Vels
08.15EurosportBiciklizam: Pariz – Nica
08.30Arenasport 1Sport stars uncoverd
08.30Arenasport 4Fudbal, pregled kola australijske lige
08.45SOSSOS vesti
08.50Sport klub 2Fudbal: Barselona – PSŽ
09.00Arenasport 4Fudbal: Marsej – Angers
09.00Arenasport 1Košarka: Dinamik – Borac
09.00Eurosport 2Kontiolahti, Finska, sprint
09.05SOSRegenezis
09.25Sport klub 1Evroliga. Olimpijakos – Darušafaka
09.30EurosportSuperbajk
10.00Arenasport 3Fudbal: Melburn Viktori – Pert, direktno
10.00Arenasport 2Boks
10.00Eurosport 2Oslo, Norveška, 134 m skakaonica
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.35Sport klub 2Fudbal: Bridžton – Derbi
11.00EurosportNordijska kombinacija
11.00Eurosport 2Pariz – Nica, 6. etapa
11.00Sport klub 1ATP Masters i VTA Premijer Indijan Vels
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Fudbal: Selta Vigo – Krasnodar
11.15SOSZona pres
11.15SOSAforizmi o sportu
11.25Sport klub 3Fudbal: Rostov – Mančester Junajted
11.30Arenasport 2Skokovi u vodu, direktno
12.00Eurosport 2Sijera Nevada, Španija, Sloupstajl
12.00Arenasport 4Košarka: Mega Leks – Karpoš
12.00EurosportBiatlon
12.00Arenasport 3Fudbal: Nica – Kaen
12.25Sport klub 2Najava španske lige
12.45SOSSOS vesti
12.45EurosportNordijsko skijanje
13.00Sport klub 2Fudbal: Valensija – Hihon, direktno
13.00SOSNajava kola Superlige
13.00Arenasport 1Fudbal: Juventus – Milan
13.10Sport klub 3Evroliga specijal: Spanulis
13.15Sport klub 1Fudbal: Midlsbro – Mančester Siti, direktno
13.15RTS 1Sport plus
13.45Eurosport 2Bajer Leverkuzen – Verder Bremen
13.45Arenasport 4FIFA fudbal, emsiija
14.00RTS 2Sportska budućnost Srbije
14.00Arenasport 3Fudbal, pregled Lige Evrope
14.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
14.05Sport klub 3Evroliga: Real Madrid – Crvena zvezda
14.15RTS 2Mali fudbal: Igrajmo za 16
14.15Arenasport 4Fudbal, Liga šampiona, emisija
14.30Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
14.30Arenasport 2Ragbi: Italija – Francuska, direktno
14.45EurosportBiatlon
14.45SOSSOS vesti
15.00Arenasport 3Fudbal: Dinamo – Split, direktno
15.00Sport klub 2NBA live
15.00Arenasport 4Fudbal: Radnik – Sloboda, direktno
15.00Arenasport 1Fudbal: Olimpik – Vitez, direktno
15.15Sport klub 2Najava Premijer lige
15.15Sport klub 1Na današnji dan
15.15Eurosport 2Herta Berlin – Dortmund
15.15SOSSOS kolaž
15.25Sport klub 1Najava Premijer lige
15.40Sport klub 2Pregled Evrolige
15.40Sport klub 3NBA live
16.00EurosportSki skokovi
16.00Sport klub 1Fudbal: Preston – Reding, direktno
16.00Sport klub 3Fudbal
16.15Sport klub 2Fudbal: Sevilja – Leganes, direktno
16.40Arenasport 2Košarka, pregled Endesa lige
16.45SOSSOS vesti
16.45Arenasport 2Fudbal: Monako – Bordo, direktno
16.55Republika SrpskaIgokea – Partizan
17.00Arenasport 1Košarka: Igokea – Partizan
17.00SOSAforizmi
17.00Arenasport 3Fudbal: Hajduk – Rijeka, direktno
17.00Arenasport 4Ragbi: Engleska – Škotska, direktno
17.00HRT 2Liga šampiona
17.15SOSFudbalski miks
17.25HRT 2Odbojka
17.30Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
17.55RTS 2Odbojka, Kup Srbije: Novi Pazar – Crvena zvezda, prenos
17.55Sport klub 3Najava FA kupa
18.00EurosportNordijska kombinacija
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Sport klub 1Fudbal: Valjadolid – Levante, direktno
18.10Sport klub 2Na današnji dan
18.30Sport klub 2Fudbal: Malaga – Alaves, direktno
18.30Eurosport 2Ingolštad – Keln
18.30Sport klub 3Fudbal: Admira – Salcburg, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30EurosportAlpsko skijanje
18.40Vojvodina 1Rukomet: Vojvodina – Crvena zvezda
18.45Arenasport 2Vaterpolo: POŠK – Šabac
19.00Arenasport 1Košarka: Cedevita – FMP, direktno
19.00Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Libertadores
19.00Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
19.15SOSVremeplov
19.30Arenasport 3FIFA fudbal, emsiija
19.45Arenasport 4Automoto, Meksiko
20.00Sport klub 1ATP Masters i VTA Premijer Indijan Vels, direktno
20.00EurosportZimski sportovi, Ekstra
20.00Arenasport 3Fudbal: Guingamp – Bastija, direktno
20.00Arenasport 2Fudbal: Barselona – Visla, direktno
20.10SOSFudbalski miks
20.30Eurosport 2Plejers Čempionšip, Landidno, Vels, polufinale
20.30Sport klub 3Odbojka (ž): Bergamo – Kasalmađore, direktno
20.45Sport klub 2Fudbal: Granada – Atletiko Madrid,direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: Đenova – Sampdorija, direktno
20.55SOSAforizmi
21.00Arenasport 1Fudbal: San Lorenco – Belgrano, direktno
21.00EurosportBiciklizam
21.05SOSFudbalski pasijans
21.45Arenasport 2Fudbal, pregled Kopa Libertadores
21.45EurosportAlpsko skijanje
22.00Arenasport 3Fudbal, pregled Lige šampiona
22.00Arenasport 2Hokej: Nešvil – San Hoze, direktno
22.20Sport klub 3Fudbal: Šangaj Šenhua – Tianjin
22.30SOSSportski dnevnik
22.40Sport klub 2NBA live
22.45Arenasport 4Fudbal: Monako – Bordo
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 2Košarka: Detroit – Njujork, direktno
23.00Arenasport 3Fudbal: Banfild – Boka Juniors, direktno
23.00EurosportBiciklizam: Pariz – Nica
23.05SOSObjektiv
23.25Eurosport 2Vesti
23.30Arenasport 1Fudbal: Hajduk – Rijeka
23.30Eurosport 2Sijera Nevada, Španija, Half pajp
00.00EurosportBiatlon
00.05Sport klub 3Fudbal: Malaga – Alaves
00.30Arenasport 2Fudbal: Radnik -Sloboda
00.30Arenasport 4Košarka: Igokea – Partizan
00.45SOSSOS vesti
01.00Arenasport 3Fudbal: Selta Vigo – Krasnodar
01.00SOSNoćni program
01.30Arenasport 1Automoto, Meksiko
01.30Sport klub 2Fudbal: Burnmut – Vest Hem
01.50Sport klub 3Fudbal: Arsenal – Linkoln
02.00RTS 2Odbojka, Kup Srbije: Novi Pazar – Crvena zvezda, r.
02.15Arenasport 4Ragbi: Engleska – Škotska
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.30Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Libertadores
03.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, emisija
03.00Arenasport 1Košarka, NCAA, finale, direktno
03.15Sport klub 2Fudbal: Admira – Salcburg
03.30Arenasport 3Fudbal, pregled Lige Evrope
03.30Arenasport 2Automoto, Meksiko
03.35Sport klub 3Fudbal: Valensija – Hihon
04.00Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Sao Paulo
04.15Arenasport 4Fudbal: Borusija Dortmund – Benfika
04.30Arenasport 2Rukomet: Vezprem – Flensburg
05.00Sport klub 2Fudbal: Tondela – Sporting
05.00Arenasport 1Fudbal, argentinska liga
05.20Sport klub 3Fudbal: Preston – Reding

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor: Krstarica

Šta mislite o ovome?

Ostavite komentar