Sportski TV program danas – utorak, 07. mart 2017.

Utorak, 07. mart 2017. – Sportski program za danas izgleda ovako:

07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
07.30EurosportBiatlon: Svetski kup
07.30Eurosport 2Kurne-Brisel-Kurne
07.45Arenasport 4Košarka: Real Madrid – Gran Kanaria
07.45Arenasport 2Boks
07.50Sport klub 3Fudbal: Zorja – Dinamo Kijev
07.50Sport klub 2ATP 500 Dubai
08.00Arenasport 1Fudbal, 70 godina derbija
08.00Arenasport 3Fudbal: Marsej – PSŽ
08.15Arenasport 2Hokej: Kolumbus – Njujork Rendžers
08.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
08.30Arenasport 1Sport stars unocoverd
08.30Sport klub 1Košarka: Njujork – Golden Stejt
08.45SOSSOS vesti
09.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Filipovo ostrvo
09.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – Olimpija
09.00EurosportSnuker
09.05SOSCrna tačka, repriza
09.30Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
09.30Sport klub 2Fudbal: Fejnord – PSV
09.35Sport klub 3Palakanestro: Vareze – Pistoja
10.00Eurosport 2Kfitfjel, Norveška, Super G
10.00Arenasport 3Fudbal: Melburn Siti – Sidnej FC
10.00Arenasport 4Fudbal: Inter – Roma
10.00Arenasport 2Boks
10.15Sport klub 1Fudbal: Keln – Bajern
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Eurosport 2Lahti, Finska, mešoviti timovi
11.00Arenasport 1Fudbal: Guingamp – Monako
11.00EurosportSvi sportovi
11.10Sport klub 3Fudbal: Atletiko Madrid – Barselona
11.15Sport klub 2Fudbal: Bajern – Hamburg
11.15SOSTotak soker – odjeci
12.00Arenasport 2Hokej: Los Anđeles – Minesota
12.00EurosportNordijsko skijanje
12.00Arenasport 3Fudbal: Bačka – Crvena zvezda
12.00Sport klub 1Premijer liga
12.00Arenasport 4Košarka: Mega Leks – Partizan
12.30Eurosport 2Kurne-Brisel-Kurne
12.45SOSSOS vesti
13.00EurosportBiatlon: Svetski kup
13.00Sport klub 2Fudbal: Lester – Liverpul
13.00SOSSOS koš
13.00Sport klub 3Pregled portugalske lige
13.00Arenasport 1Fudbal: Fiorentina – Torino
13.00Sport klub 1Španska liga
13.30Eurosport 2Kfitfjel, Norveška, Super G
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
13.50Sport klub 3Pregled španske lige
13.55Arenasport 3Fudbal: Sautempton – Mančester Junajted
14.00Sport klub 1NBA pregled
14.00Arenasport 2Košarka: Crvena zvezda – Olimpija
14.15Sport klub 1Pregled portugalske lige
14.30EurosportBiciklizam: Pariz – Nica
14.30Eurosport 2Lahti, Finska, 4x5km timovi
14.45Arenasport 4Dokumentarni film
14.45SOSSOS vesti
14.45Arenasport 1Fudbal: Partizan – Borac
14.50Sport klub 3ATP 500 Akapulko
15.00Eurosport 2Lahti, Finska, 10km klasičnim stilom (ž)
15.00Sport klub 2Fudbal: Ural – Krasnodar, direktno
15.00Sport klub 1Fudbal: Alaves – Sevilja
15.15SOSPrva liga: Derbi kola
15.30Arenasport 2Rukomet: Barselona – Flensburg
15.45Arenasport 3Fudbal, 70 godina derbija
15.45SOSKošarka: Mlade nade Srbije
16.00Eurosport 2Lahti, Finska, 4x5km timovi
16.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola belgijske lige
16.15Arenasport 3Fudbal: Inter – Rijeka
16.30Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
16.30Sport klub 3Fudbal: Vest Bromvič – Burnemut
16.30Eurosport 2Kurne-Brisel-Kurne
16.30Arenasport 1Sport stars unocoverd
16.45Sport klub 1Pregled Championship-a
16.45SOSSOS vesti
16.55Sport klub 2Najava španske lige – vanredno kolo
17.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
17.00EurosportBiatlon: Svetski kup
17.00Arenasport 4Rukomet: Izviđač – Metalurg, direktno
17.00Arenasport 2Automoto, Mobil auto
17.15SOSCrna tačka, repriza
17.25Sport klub 2Pregled Championship-a
17.30Arenasport 2Sport stars unocoverd
17.30Eurosport 2Lahti, Finska, 4x5km timovi
17.30Sport klub 1Košarka: Kalev – Uniks, prenos
18.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola belgijske lige
18.00Sport klub 2Evrokup: Lokomotiva -Zenit, direktno
18.00Arenasport 2Rukomet, pregled EHG lige šampiona
18.00Arenasport 3Fudbal: Vigri Suvalki – Arka Gdinija, poljski kup, direktno
18.15Eurosport 2Lahti, Finska, 10km klasičnim stilom (ž)
18.30Arenasport 1Košarka: PAOK – Tenerife, direktno
18.30Sport klub 3Fudbal: Ajntraht – Bilefeld, nemački kup, direktno
18.30EurosportKonjički sportovi
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 2Košarka: AEK – Monako, direktno
18.45Arenasport 4Boks
19.00EurosportSnuker
19.00Arenasport 4Rukomet: Nekse – Zagreb, direktno
19.15Sport klub 1Tenis: ATP Akapulko, pregled
19.15Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Filipovo ostrvo
19.15SOSPrva liga: Derbi kola
20.00Sport klub 2Evrokup: Bajern – Unikaha, direktno
20.00EurosportSnuker: Halndidn, prenos
20.00Arenasport 3Košarka: Baskets – Banvit, direktno
20.05SOSFutsal na SOS kanalu
20.15Arenasport 2Ragbi: Irska – Francuska
20.15Sport klub 1Top tenis
20.25Sport klub 3NBA Live
20.30Arenasport 1Fudbal, 70 godina derbija
20.40Eurosport 2Vesti
20.45Sport klub 1Košarka: LA Klipers – Boston
20.45Sport klub 3Fudbal: Bridžton – Njukasl, direktno
20.45SOSSOS vesti
20.45Eurosport 2Valensija – Himki, četvrtfinale
20.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola australijske lige
21.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola francuske lige
21.00Arenasport 1Fudbal: Bordo – Loren, direktno
21.10SOSSOS bubamaraa
21.15Arenasport 4Fudbal: Eštoril – Benfika, direktno
21.30Sport klub 2Fudbal: Valensija – Leganes, direktno
22.00Arenasport 2Boks
22.30Eurosport 2Trka kroz Langkavi, Malezija
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Filipovo ostrvo
22.45Sport klub 3Pregled Segunda divizion
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00EurosportBiciklizam: Pariz – Nica
23.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.10SOSTotak soker – odjeci
23.30Sport klub 1Pregled ruske lige
23.30Sport klub 2Pregled škotske lige
23.30Arenasport 1Rukomet: Izviđač – Metalurg
23.30Eurosport 2Lahti, Finska, mešoviti timovi
23.50Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship
23.55Sport klub 2Fudbal: Kasimpaša – Rize, turski kup
00.00Arenasport 3Fudbal: Sautempton – Mančester Junajted
00.00Arenasport 2Fudbal: Vigri Suvalki – Arka Gdinia, poljski kup
00.00Arenasport 4Košarka: PAOK – Tenerife
00.00Sport klub 1Tenis: ATP 500, Dubai, pregled
00.30EurosportNordijsko skijanje
00.45SOSSOS vesti
01.00Arenasport 1Košarka: Florida St – Djuk, direktno
01.00SOSSOS koš
01.00Sport klub 1Naskar, Atlanta
01.45Arenasport 4Boks
01.45Sport klub 3Evrokup: Valensija – Himki, četvrtfinale
01.45Arenasport 3Fudbal: Deportivo Kali – St Lukueno, direktno
02.00Sport klub 1Košarka: Oklahoma – Portland, prenos
02.00Arenasport 2Ragbi: Irska – Francuska
02.15Arenasport 4Dokumentarni film
02.45SOSNoćni program
03.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
03.20Sport klub 3Naskar, Dejtona 500
03.25Sport klub 2Fudbal: Bridžton – Njukasl
03.30Arenasport 3Sport stars unocoverd
03.45Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
04.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola belgijske lige
04.00Arenasport 2Rukomet, pregled EHG lige šampiona
04.00Arenasport 3Fudbal: Nica – Monpelje
04.15Arenasport 4Fudbal: Leverkuzen – Atletiko Madrid
04.30Arenasport 2Rukomet: Barselona – Flensburg
04.30Arenasport 1Hokej: Toronto – San Hoze, direktno
05.10Sport klub 2Fudbal: Ajntraht – Bilefeld

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor: Krstarica

Šta mislite o ovome?

Ostavite komentar