Sportski TV program – sreda, 15. mart 2017.

Sportski TV program – sreda, 15. mart 2017.

07.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
07.15Sport klub 2Košarka: Njujork – Golden Stejt
07.30Eurosport 2Pariz – Nica, 3. etapa
07.30EurosportBiciklizam: Tireno – Adriatiko
07.35Sport klub 3Pregled ATP Akapulko
07.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola belgijske lige
08.00Arenasport 4Fudbal: Barselona – Porto, mladi
08.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Partizan
08.15Arenasport 2Hokej: Njujork Rendžers – Tampa Bej
08.30Eurosport 2Fifa fudbal magazin
08.30Sport klub 1NBA magazin
08.30EurosportSnoubord
08.30Sport klub 3Fudbal: Las Palmas – Osasuna
08.30Arenasport 1Sport stars uncoverd
08.45SOSSOS vesti
09.00Sport klub 1Top tenis
09.00Sport klub 2Pregled portugalske lige
09.00Arenasport 1Košarka: Le Man – Dinamo Sasari
09.00Eurosport 2Lahti, Finska, najbolji momenti
09.05SOSSOS bubamara
09.30Sport klub 1Evrokup, polufinale
09.45Sport klub 2Fudbal: Sanderlend – Mančester Siti
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
10.00Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Bajern
10.00Eurosport 2Pjong Čang, Južna Koreja, štafeta (ž)
10.00SOSGost SOS-a
10.15Sport klub 3Pregled španske lige
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Sport klub 1Pregled holandske lige
11.00Eurosport 2Pariz – Nica, 3. etapa
11.00SOSDa li znate
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Fudbal: PSŽ – Nansi
11.15SOSRegenezis – uživo
11.15Sport klub 3Fudbal: Krasnodar – Spartak
11.35Sport klub 2Pregled Premijer lige
12.00Arenasport 2Ragbi: Konaht Ragbi – Zebre
12.00Arenasport 4Košarka: Banfit – EWE Baskets
12.00EurosportSki skokovi
12.00Sport klub 1Pregled portugalske lige
12.00Arenasport 3Fudbal: Genk – Klub Briž
12.00Eurosport 2Šou košarkaške Evrolige
12.15Eurosport 2Watts
12.40Sport klub 2Košarka. Oklahoma – Portland
12.45Sport klub 1Pregled ruske lige
13.00Eurosport 2Pariz – Nica, 3. etapa
13.00Arenasport 1Fudbal: Napoli – Real Madrid
13.00SOSPrva liga: Derbi kola
13.00Sport klub 3Pregled ruske lige
13.00EurosportSnoubord
13.15Sport klub 1Evrokup, polufinale
13.30Sport klub 3Fudbal: Votford – Sautempton
13.45Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00SOSFutsal, pregled kola
14.00Arenasport 3Fudbal: River Plate – Union
14.00Eurosport 2Tireno – Adriatiko, 1. etapa
14.15EurosportNordijska kombinacija
14.25Sport klub 2Košarka: Kalev – Uniks
14.45Sport klub 1Tenis: ATP i VTA Indijan Vels
14.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
14.45SOSSOS vesti
15.00Arenasport 1Fudbal, najava kola Super lige
15.00Arenasport 2Košarka: Asvel – Aris
15.15Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
15.15SOSSOS mreža
15.15EurosportSki skokovi
15.20Sport klub 3Fudbal: Sparta – Fejnord
15.30Arenasport 1Fudbal: Partizan – Metalac, direktno
15.50Sport klub 2Pregled ATP Akapulko
16.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Ajaks, mladi, direktno
16.15EurosportAlpsko skijanje
16.15Arenasport 4Fudbal: Arsenal – Bajern Minhen
16.30Arenasport 2Rukomet: Izviđač – Gorenje
16.30Eurosport 2Sijera Nevada, Španija, mogul
16.45Sport klub 2Pregled ATP Dubai
16.55HRT 2Fudbal: Osijek – Rijeka
16.55SOSDa li znate
17.05Sport klub 3Pregled portugalske lige
17.05SOSFudbalski miks
17.30Arenasport 1Super liga Srbije, studio
17.45Sport klub 2Fudbal: Marienlist – Brondbi, direktno
17.45Eurosport 2Šou košarkaške Evrolige
17.55Sport klub 3NBA Live
18.00SOSFutsal, pregled kola
18.00Sport klub 1Vesti
18.00Arenasport 2Košarka: Bešiktaš – Karšijaka, direktno
18.00Eurosport 2Krasnodar – Zenit Sankt Peterburg
18.00Arenasport 1Fudbal: Vojvodina – Crvena zvezda, direktno
18.00Arenasport 3Fudbal: Napoli – Real Madrid
18.00Arenasport 4Košarka, pregled Endesa lige
18.10Sport klub 3La liga magazin
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 4Vaterpolo: Jadran HN – Partizan, direktno
18.30Sport klub 1Program iz studija
18.45Sport klub 3Fudbal: Deportivo – Betis, direktno
18.53HRT 2Skijanje
19.00Sport klub 1Tenis: ATP i VTA Indijan Vels, prenos
19.15SOSSportski savez Srbije
19.15EurosportSki skokovi
19.40Eurosport 2Vesti
19.45Eurosport 2Tireno – Adriatiko, 1. etapa
19.45SOSEuromotus: LBS Beograd, pregled kola
20.00Sport klub 2Fudbal: Bajern – Unikaha, direktno
20.00Arenasport 2Automoto, mobil auto
20.00Arenasport 1Košarka, pregled kola ABA lige
20.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, studio
20.05HRT 2Liga šampiona
20.06RTS 1Liga šampiona
20.15EurosportAlpsko skijanje: Svetski kup Aspen
20.30Arenasport 1Košarka: Tenerife – PAOK, direktno
20.30Arenasport 2Košarka: Monako – AEK, direktno
20.35HRT 2Fudbal, Liga šampiona, prenos
20.40OBNFudbal, Liga šampiona, prenos
20.40Sport klub 3SK miks
20.40RTS 1Fudbal: Monako – Mančester Siti
20.45Arenasport 3Fudbal: Borusija Dortmund – Benfika, direktno
20.45SOSSOS vesti
20.45Eurosport 2Valensija – Himki, četvrtfinale
20.50OBNLiga šampiona
21.00SOSOd srede do srede
21.00Sport klub 3Fudbal: Mančester Siti – Stouk, direktno
21.30SOSSemafor
21.50Sport klub 2NBA Inside Stuff
22.15EurosportSki skokovi: Svetski kup Trondhajm
22.25Sport klub 2KHL: CSKA – Lokomotiva
22.30Arenasport 2Boks
22.30Arenasport 1Sport stars uncoverd
22.30Arenasport 4Foot Brazil, pregled kola
22.36HRT 2Pregled Lige šampiona
22.39RTS 1Liga šampiona
22.45SOSSportski dnevnik
22.45Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, studio
23.00Sport klub 3Pregled Naskar, Atlanta
23.00Eurosport 2Sijera Nevada, Španija, mogul
23.00Arenasport 4Poker
23.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Metalac
23.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.20EurosportAlpsko skijanje: Svetski kup Aspen
23.22RTS 1Sportski dnevnik
23.33RTS 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.40OBNPregled Lige šampiona
23.45Arenasport 1Arenasport vesti
23.45SOSSOS mreža
23.55Sport klub 3Fudbal: Marienlist – Brondbi
00.00Arenasport 4Košarka: Bešiktaš – Karšijaka
00.00Arenasport 2Hokej: Njujork Rendžers – Tampa Bej
00.10Sport klub 2Fudbal: Barselona – Selta
00.15Arenasport 1Vaterpolo: Jadran HN – Partizan
00.45SOSSOS vesti
01.00Arenasport 3Fudbal: Vojvodina – Crvena zvezda
01.00SOSNoćni program
01.15EurosportSvi sportovi
01.30EurosportSki skokovi
01.30Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
01.40Sport klub 3KHL Ice Week
01.45Arenasport 4Fudbal: Arsenal TV
01.45Arenasport 1Fudbal: Flamengo – San Lorendo, direktno
01.55Sport klub 3KHL: CSKA – Lokomotiva
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Sport klub 2Odbojka (ž): Konelijano – Modena
02.45Arenasport 4Rukomet, pregled EHF lige šampiona (ž)
03.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola australijske lige
03.30Arenasport 3Fudbal, pregled belgijske lige
03.30Arenasport 2Automoto, Švedska, pregled
03.40Sport klub 3Fudbal: Porto – Nacional
03.55Sport klub 2Evrokup: Valensija – Himki
04.00Arenasport 1Fudbal: Banfild – Boka Juniors
04.00Arenasport 3Fudbal: Dižon – Nica
04.15Arenasport 4Fudbal: Napoli – Real Madrid
04.30Arenasport 2Rukomet: Flensburg – Kadeten Šafhauzen
05.25Sport klub 3Pregled holandske lige
05.25Sport klub 2Rukomet: Valjadolid – Barselona

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor: Krstarica

Šta mislite o ovome?

Ostavite komentar